Jste unaveni každodenností? Nebaví Vás vnější vlivy? Máte po krk čehokoli a cítíte, že je pro Vás velmi složité si opravdu odpočinout, zrelaxovat? Zakuste Rituál pěti elementů.

Jedná se o masáž, která Vás zprvu uzemní, zklidní, poté na chvíli rozbouří vlny a vytáhne na povrch silné emoce, ty vznětlivé a neautentické vzápětí spálí horkost lávového kamene a ty těžké rozfouká vítr ve vašich vlasech… tělo se postupně naladí na vlnu hlubokého uvolnění, rozpustí se do prostoru…

Jak vše probíhá?

Jedná se o rituální masáž celé zadní části těla (nohy, záda, šíje, ruce a hlava), která zharmonizuje vaše tělo (ve všech jeho vrstvách) a dodá mu nejen křídla, ale i prostor pro pozitivní naladění.

Masáž trvá něco málo přes hodinu.  Element země je tlaková masáž, nepoužívá se olej, element vody je olejová masáž, při elementu ohně se přidávají lávové kameny a element vzduchu představuje masáž hlavy – může proběhnout nasucho nebo s olejem. Do oleje lze na přání klienta přidat vonnou esenci. Akasha vás naplní novou energií a dokončí harmonizační procesy v těle.

Kontraindikace

Jelikož se při masáži pracuje  s teplem z lávových kamenů, bohužel nemohu masírovat ty, kteří trpí na křečové žíly, mají záněty či jakékoli otevřené rány /popáleniny, osoby s vysokým krevním tlakem nebo těhotné ženy.

Cena: 750 Kč

Objednávky: pište mail na eva.dornakova@gmail.com nebo volejte na 608 722 515.

Děkuji 🙂 !