Bolí Vás nohy? Máte sedavé zaměstnání či naopak v práci stále jen stojíte? Jsou Vaše končetiny často nateklé a těžké?

Je čas, abyste svým nohám dopřáli odpočinek. Na ploskách našich nohou se nachází velmi mnoho nervových zakončení, která špatnými návyky většina z nás velmi zanedbává  a zapomíná na to, jak obrovský vliv to může mít na celé lidské tělo a naše psychické rozpoložení.

Průběh masáže: Masáž nohou se provádí s použitím olejů, působí se při ní na plosky chodidel, masíruje se bérec a stehno vč. hýžďových svalů. Začínám u reflexních plosek na chodidlech, za pomocí masérských hmatů, technik a speciálních olejů nebo balzámů prohřejeme nejen chodidlo, ale i celou nohu. Střídáním hlubší invaze do ztuhlých svalů bérce a stehen, vč. hýžďových svalů a jemných technik z Feldenkraisovy metody pak uvolníme přebytečné napětí z obou dolních končetin,  tím i z celého těla. Přidávám buď chladící nebo hřející esence (ze Srí Lanky či Thajska).

 

Celkem masáž trvá cca 60 minut, v první části klienta nechávám ležet na břiše, později ho přetáčím na záda.

Pro koho je masáž vhodná? Masáž nohou mají rády snad všechny dolní končetiny – nohy, které po většinu dne vykonávají stejnou činnost, večer se pak cítí těžké, často i oteklé, nohy, na které jsou kladeny nároky např. aktivním sportem… Prospěšná je masáž také nohám, které jsou nedokrvené a často na dotek chladnější. Oblíbená je ale masáž i mezi klienty, kteří žádné problémy v nohách nepociťují.

Informace pro klienta: Prosím o předchozí koupel chodidel. V případě těhotenství mne prosím informujte!

Délka: cca 45 minut

Cena: 600 Kč