Ahoj a dobrý den,

jmenuji se Eva,

jsem především praktik Feldenkraisovy metody, masérka, milovnice vůní a jemného pohybu.

Má profese je protkaná pohybem a seberozvojem, důležitými pilíři na mé cestě byli a jsou jóga, masáže, vůně, Feldenkraisova metoda a psychosomatika.

Vše začalo jógou, kterou jsem byla na krátkou dobu pohlazena již ve 14 letech. Nicméně tehdy jsem ji ještě nevnímala tak, jako je tomu dnes. Další setkání s jógou, které ale považuji za to hlavní, bylo období po zánětu mozkových blan před více než 14 lety. Tehdy mne z důsledků nemoci, hlavně únavového syndromu vyléčil pohyb – powerjóga a spinning.

Od roku 2009 aktivně masíruji, což můj přístup k tělu zjemnilo. V té době mnozí instruktoři jógy ve městě své lekce „zpomalovali“, a právě ti mne začali více vyhovovat a inspirovat. Přirozenou cestou jsem se tak dostala k jemné józe a zaujala mne i jógová terapie. Z jógových učitelů si nejvíce cením Lenky Kýrové, její přístup ve mne probudil větší potřebu se vydat do tajin jógových ásan, a mé nejlepší kamarádky, Jarušky Doyle, která mi pomohla otevřít cestu do hlubin mé duše. Jaruška založila krásné studio GrainSpace, v něm mám to štěstí pracovat.

Díky Lucce Kikoťové jsem v roce 2013 poznala tajemství a sílu přírodních esencí doTerra, které od té doby používám při svých masážích.

Feldenkraisově metodě se věnuji od 2015, kdy jsem vstoupila do 4letého mezinárodního tréninku ve Vídni. V současnosti jsem oprávněna vyučovat jak skupinové lekce (tzv. Awareness through movement), tak i vést individuální hodiny (tzv. Functional Integration). Díky tréninku jsem se setkala s dalšími inspirativními lidmi, mezi nimi mne nejvíce oslovili a na mé cestě posunuli především: Donna Ray, Sasha KrausneckerAlan Questel.

Děkuji shora zmíněným, i všem dalším, kteří mne v životě potkali a někam posunuli.

Stejně tak nepřestanu děkovat za možnost žít.

Viva la vida ❤