Masáže

Tak jako to dokáže procházka na vlhkém písku, tak i způsob života a každodenní starosti a strasti na těle člověka zanechají viditelné stopy. A tak, jak dokáže moře – s citem, lehkostí a elegancí ve svém pohybu – písek uhladit a vrátit jej zpět do neporušeného stavu…

…tak se snažím i já přistupovat k našim tělům: za pomocí technik, které jsem si po letech masírování osvojila a zkušeností, které k sobě nechávám přicházet, uvolňuji a nechávám z těla odejít to, co ho (fyzicky či psychicky) zatěžuje.

Efekt nenásilného navracení těla do původního – harmonického stavu je odměnou jak pro klienta, tak i pro mne samotnou :-).

Ke všemu napomůže i příroda ve formě neuvěřitelně účinných olejů terapeutické kvality doTerra.

Nabízím různé druhy masáží. Ale nejčastěji metody kombinuji – to nastavujeme na základě přání a společné dohody s klientem.

Máte-li zájem o masáž, kontaktujte mne nejlépe telefonicky. Na základě Vašich požadavků společně dopředu určíme druh a délku trvání masáže, řekneme si jasnou cenu a domluvíme se na konkrétním termínu masáže.

S laskavostí ve svých dlaních a svém srdci masíruji ženy, muže i děti 🙂
… a těším se na vás!

Druhy masáží

Všechny níže uvedené masáže nabízím také ve formě balíčku:

BALÍČEK 5+1 = při koupi balíčku 5 masáží dostanete 6. masáž zdarma.

Relaxační masáž – základem je klasická masáž, do které přidávám kombinaci technik, které znám a umím, vše nastaveno podle přání a potřeb klienta. Vhodná pro uvolnění svalů, prokrvení, jemnou detoxikaci. Cítíte-li unavené tělo, které potřebuje pauzu, je masáž jako dělaná pro Vás. Doporučuji na závěr dne.

 • 1000 Kč / 60 min
 • 1300 Kč / 90 min
 • 1600 Kč / 120 min

Reflexní masáž nohou – masáž celých dolních končetin, začínáme chodidly, na kterých promačkáme reflexní plošky (někdy poměrně bolestivé, ale na výslovné přání lze promačkávání lze), pokračujeme lýtky, stehny, až po hýžďové svaly. Masáž mají rády nohy sedící, stojící ale i ty, které po většinu dne pořád někde pobíhají…

 • 1000 Kč / 60 min

Indická masáž hlavy (mokrá / suchá) – začínáme tlakovou masáží, která uvolní velké zádové svaly, především trapézy a svaly na zadní straně krku. Postupně doplujeme až k hlavě, kterou promasírujeme, proklepeme i pohladíme :-). Součástí je i masáž obličeji, na kterém povolíme zbylé napětí. Masáž nejvíce ji oceníte, pokud denně namáháte oči, hlavu, pohybujte s v hlučném prostředí apod.

 • 1000 Kč / 60 min

Rituál pěti elementů – chcete-li zažít absolutní relax a nechat Vaše tělo v duchu všech elementů nejprve splynout se zemí a tím se zklidnit, plout po rozbouřených vlnách i klidné vodě, prohřát vaše svaly ohněm – spálit veškerou zlobu a vztek v nich, odlehčit myšlenky a nechat je vzlétnout do oblak… doporučuji :-). Rituál kombinuje tlakovou masáž, relaxační masáže, masáže lávovými kameny a masáž hlavy.

 • 1100 Kč / 75 min

Lymfatická masáž – pro těžké, oteklé končetiny, pro tělo, které potřebuje detoxikační kůru, dostat ze sebe nezdravé látky a také jako prevence. Rozproudit v těle lymfu a nechat ji, aby z nás odvedla škodliviny je jednak očišťující pro naše fyziologické funkce, ale pevně spojen je tento proces i se zvýšením energie vůbec. Níže uvedené ceny zahrnují i uvolnění příslušných uzlin:

 • 1000 Kč / 60 min – různé části těla (např. dolní končetiny)
 • 1300 Kč / 90 min (např. dolní končetiny, bedra a břicho)
 • 2300 Kč celková lymfatická masáž (cca. 3 až 3,5 hod)
 • 5000 Kč á balíček 6 masáží (tj. 6. masáž zdarma) – v ceně jsou pravidelné konzultace

Těhotenská masáž – mou cílovou skupinou jsou také těhotné ženy (v jakémkoli stadiu těhotenství). Tato masáž ještě více, než kdy jindy, o individualitě… nastavujeme vhodnou polohu těla (sed nebo leh, na boku či zádech,…), kterou případně častěji měníme, masírujeme vybranými oleji, pečlivě volíme i případně vonné esence apod. Masírujeme jemně větší plochou dlaně, příp. předloktím, především záda a paže, často předchází i masáž dolních končetin.

 • 800 Kč / 60 min

Masáže dětí – vhodná pro děti od 4 do 15 let, volím jemné techniky, abych dítě spíše zklidnila. Příjemná je masáž pro děti rostoucí, které často svalíky cítí a příp. je bolí (u rychle rostoucích chlapců to bývá častější). Doporučuji na masáž dítko poslat PO sportovní aktivitě a menším jídle. Může se stát, že dítě na masáž nemá náladu, v takové případě odevzdávám zpět rodiči 🙂 (v takovém případě samozřejmě po rodiči nebudu chtít žádné penízky).

 • 200 Kč / 20 min

Kde mne najdete?

Praha 2 – Trojická 10