Masáž nejen pro celkové zklidnění vašeho dítěte. Pravidelná dětská masáž mimo jiné pomáhá i imunitnímu systému dítěte a jsou prokázané i její pozitivní účinky na léčbu dyslexie a dysgrafie.

V čem masáž spočívá?

Průběh i délka masáže je velmi individuální, záleží nejen na charakteru dítka, ale především jeho aktuální náladě, únavě apod. (do masáže děti rozhodně nenutíme – já ani rodič). První masáž bývá často delší, dítě získává důvěru, někdy jsou tak začátky masáže poměrně interaktivní, často si povídáme, postupně čas více a více prokládáme klidovými fázemi, abychom se postupně pokusili ztišit zcela… U menších dětí trvá masáž okolo 20 minut, u starších (nad 10 let) často i 50 min až hodinku.

Mohu být při tom?

Prosím o pochopení: Rodič se masáže NEÚČASTNÍ. Důvěru rodiče v maséra však při dětských masáží považuji za nezbytnou. Z tohoto důvodu, pokud si nejste jisti, budu moc ráda, když se společně nejprve poznáme, abyste sami viděli, jestli mi Vašeho potomka do rukou svěříte: mnohdy stačí telefonát, jsem ale otevřená i krátké osobní schůzce (v GrainSpace – jógovém studiu, kde masíruji).

P1110365

Cena: 200 Kč prvních 20 min, každých dalších 20 min za 100 Kč